damian755 napisał(a):

|
Beto też był polecony tylko w tym biznesie chodzi by ocenić przydatność zawodnika do drurzyny
|
Boże widzisz i nie grzmisz.
PS. Coś mi się wydaje, że możemy szukać nowego trenera bramkarzy.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_krakow_9851/
Stanowi dojdzie kolejny problem tym razem ze znalezieniem trenera bramkarzy, bo znając Cupiała nawet podejrzenie o korupcję uniemożliwia dalszą pracę takiemu człowiekowi w Wiśle. Wydaje się jednak, że będzie to duża strata, bo mógł być trenerem w Wiśle na lata.