Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46743
Stary 08.06.2011, 18:06
damian755 napisał(a):Wyświetl post
Beto też był polecony tylko w tym biznesie chodzi by ocenić przydatność zawodnika do drurzyny
Boże widzisz i nie grzmisz.

PS. Coś mi się wydaje, że możemy szukać nowego trenera bramkarzy. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_krakow_9851/
Stanowi dojdzie kolejny problem tym razem ze znalezieniem trenera bramkarzy, bo znając Cupiała nawet podejrzenie o korupcję uniemożliwia dalszą pracę takiemu człowiekowi w Wiśle. Wydaje się jednak, że będzie to duża strata, bo mógł być trenerem w Wiśle na lata.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 08.06.2011 o godz. 18:10.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując