Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18818
Stary 08.06.2011, 17:14
Dobrze że mamy te 3 trybuny. Inni mają gorzej. W Białymstoku właśnie rozwiązali umowę z wykonawcą inwestycji. Patrząc na to z boku coś jest nie tak że każda większa budowa (autostrady, stadiony itp.) kończy się kompromitacją.

ps. W temacie niekompetencji dziennikarzyn. Dziś w Kronice był temat o bazie treningowej w Krakowie na Euro2012. Pokazywali m.in. przebudowany stadion Cracovii oraz stadion Wisły z przed kilku lat kiedy wybudowano tylko 2 trybuny (za bramkami). To taka solidność dziennikarska. Nie ważne co ale żeby było.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 08.06.2011 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując