Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11593
Stary 08.06.2011, 13:47
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Oby oby utrzymał formę. Ale tak sobie myślę, że poza samym niezaprzeczalnym faktem że Pareiko jest po prstu dobry, to może jednak też w tym jest zasługa Naszego trenera bramkarzy? Może ta dobra forma Pawełka i Pareiko wynikała z tego, że w końcu mamy też dobrego trenera bramkarzy? Tak czy owak życzyłbym sobie żeby Pareiko dalej tak dobrze grał.
Ja mysle ze to zasluga pewnosci siebie. Popatrz na reakcje Siergieja po czerwonej kartce z Legia. Widac ze chlop ma sile przebicia Zamiast dywagowac przez 10minut co zrobic (vide Pawelek- wygladal tak jakby do konca nie wiedzial czy zrobil to czego chcial ) chlop interweniuje i robi to pewnie. To bardziej siedzi w glowie niz w treningu bramkarskim.
Odpowiedz cytując