Feniks1983 napisał(a):

|
Oby oby utrzymał formę. Ale tak sobie myślę, że poza samym niezaprzeczalnym faktem że Pareiko jest po prstu dobry, to może jednak też w tym jest zasługa Naszego trenera bramkarzy? Może ta dobra forma Pawełka i Pareiko wynikała z tego, że w końcu mamy też dobrego trenera bramkarzy? Tak czy owak życzyłbym sobie żeby Pareiko dalej tak dobrze grał.
|
Ja mysle ze to zasluga pewnosci siebie. Popatrz na reakcje Siergieja po czerwonej kartce z Legia. Widac ze chlop ma sile przebicia

Zamiast dywagowac przez 10minut co zrobic (vide Pawelek- wygladal tak jakby do konca nie wiedzial czy zrobil to czego chcial ) chlop interweniuje i robi to pewnie. To bardziej siedzi w glowie niz w treningu bramkarskim.