Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11590
Stary 08.06.2011, 13:34
Sam Pareiko nam meczów nie wybroni... mamy najsłabszą obronę od paru lat. Straciliśmy w tym sezonie 29(!) bramek w lidze ! to jest ogromna ilość. Dla porównania, sezon wcześniej straciliśmy ich 20, z czego tylko 7 na wiosnę. A mistrz przepadł... Nawet w katastrofalnym sezonie 06/07, gdzie zajęliśmy 8 miejsce, straciliśmy 25 bramek. Ostatni tak słaby pod tym względem sezon był w latach 03/04 (30 bramek w plecy). W obronie muszą być wzmocnienia, i to konkretne.
Odpowiedz cytując