Zawodnik jest tyle wart, ile za niego ktos chce zaplacic. Dodatkowo jest to mlody zawodnik, wiekszosc jego rowiesnikow raz ze kopie sie po czolach w IV lidze, dwa ze w wiekszosci nie maja podobnych umiejetnosci itp itd iti
21 latek gwarantujacy te 9-10 bramek w sezonie nie kosztuje na polskie realia 350-500k, chyba nawet nie tylko na polskie

Jesli chodzi o podobny poziom ligi co polska+wiek zawodnika to nie wiem czy da sie takiego gracza wyciagnac nawet za 600k. Moge sie oczywiscie mylic, ale jesli ktos mi takiego pokaze to bede wdzieczny
