Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11589
Stary 08.06.2011, 12:33
Kto wie czy Pareiko nie będzie takim naszym van der Sarem. Holender przyszedł do MU w wieku 35 lat i dopiero w ostatnim sezonie zakończył karierę. Estończyk to najlepszy bramkarz Wisły od czasów Dolhy i miejmy nadzieję że długo utrzyma dobrą formę jak w ostatniej rundzie.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując