|
Kto wie czy Pareiko nie będzie takim naszym van der Sarem. Holender przyszedł do MU w wieku 35 lat i dopiero w ostatnim sezonie zakończył karierę. Estończyk to najlepszy bramkarz Wisły od czasów Dolhy i miejmy nadzieję że długo utrzyma dobrą formę jak w ostatniej rundzie.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|