WiślakMyślenice napisał(a):

|
Jak wgrać stroje, herby i twarze zawodników? (oprócz wchodzenia do moich dokumentów, bo to i ja wiem xD)
|
Ustawienia-Dzwiek i obraz- odznaczyc uzywaj "buforowania skorki".
Druga metoda to sciagniecie calego przerobionego juz folderu data ( jak tak wlasnie robie ) ale ma to ok 5 giga i jest potem problem ze zmiana poszczegolnych grafik.