kacpaw91 napisał(a):

|
To może rozwiążmy drużynę Młodej Ekstraklasy w takim razie. Napisałem, że skoro nie grają u nas to może ich wypożyczyć chociaż. Małecki i bracia Brożkowie byli wypożyczani. Gdyby nie byli to możnaby gdybać co by z nimi było. Tutaj nawet jak jest problem z doborem składu to woli się dać szanse zawodnikom, z którymi nie wiąże się przyszłości. Wszyscy chcą od kilkunastu lat sukcesu na już i może dlatego ciągle na niego czekamy.
|
ale zauważ, że potrzebny jest chetny do wypozyczenia
a chłopaki z ME zazwyczaj ląduja w 2, 3 lidze na wypożyczeniach
Jestem pewein, że jakby ktoś sie zgłosił z oferta to problemu by nie było (przykład z Maczynskim czy Kowalskim)
tylko widocznie takich ofert nie ma
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"