_gilardino_ napisał(a):

|
Możemy nawet wydać te 6 mln euro o których rozpisywały się media, a i tak większość będzie zależeć od losowania. Pare drużyn w 4 rundzie jest poza naszym zasięgiem.
|
wszystkie sa w naszym zasiegu - powiedzial bym nawet ze lepiej trafic na Rangersow jak na jakiegos Mistrza Azerbejdzanu gdzie tak naprawde maja tony pertodolcow i nikt nie ma pojecia jaki sportowy poziom , natomiast Rangersy to powiedzmy najlepszy team w 4 rundzie do ktorego kazdy z zawodnikow podszedlby w na 150% zmotywowany co zapewne nie bylo by mozliwe z ...egzotycznym Mistrzem a sportowo wbrew pozorom dobrym...(
ogolnie nie na temat napisalem ale to zdecydowanie moj ostatni post w tym temacie zanim nie pojawi sie informacja na oficjalnej , te wszystkie onety,interie i inne badziewia to pisza dla samego pisania - a my nauczmy sie zlewac takie newsy czy przynajmniej podchodzic z dystansem a juz na pewnioe nie wykłócać sie o to...(
Jedynym obecnie zrodlem informacji po za oficjalna jest wislakrakow.com , ale jesli z Ilievem okaze sie ze nastapila pomylka to niestety czy stety zostanie juz tylko jedna jedyna strona ... oficjalna