Wyświetl pojedynczy post
EvilMonkey
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46714
Stary 08.06.2011, 10:01
Dudek mówił, że po siedzeniu na ławie w Realu teraz chciałby regularnie pograć. W Wiśle miałby ciężką rywalizacje z Pareiko. No i słusznie kriswisla zauważył jego powiązaniem z Rząsą, tak więc jeśli Kraków to w Cracovii a nie w Wiśle.
Odpowiedz cytując