Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
EvilMonkey
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
46714
08.06.2011, 10:01
Dudek mówił, że po siedzeniu na ławie w Realu teraz chciałby regularnie pograć. W Wiśle miałby ciężką rywalizacje z Pareiko. No i słusznie kriswisla zauważył jego powiązaniem z Rząsą, tak więc jeśli Kraków to w Cracovii a nie w Wiśle.
EvilMonkey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EvilMonkey
Znajdź inne posty napisane przez EvilMonkey