Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46710
Stary 08.06.2011, 09:37
Pamiętam jak parę lat temu czytałem wywiad z Dudkiem (zawsze byłem jego fanem). Dostał pytanie gdzie chciałby spędzić życie gdy zakończy karierę. Stwierdził, że na pewno jest to Kraków i inne miasto nie wchodzi w grę. Ciekawe czy ma to coś wspólnego z Wisłą..
Odpowiedz cytując