|
Pamiętam jak parę lat temu czytałem wywiad z Dudkiem (zawsze byłem jego fanem). Dostał pytanie gdzie chciałby spędzić życie gdy zakończy karierę. Stwierdził, że na pewno jest to Kraków i inne miasto nie wchodzi w grę. Ciekawe czy ma to coś wspólnego z Wisłą..
|