Wyświetl pojedynczy post
sebastian1727
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46706
Stary 08.06.2011, 09:26
Kowalczyk to bardzo solidny obrońca, widzieliśmy jego gre w reprezentacji że aż mi się uszy trzęsły, widze że schodzimy w coraz gorszych zawodników.

I powiem jedną rzecz: nasz dyrektor sportowy Valcx się marnuje w takim klubie jak Wisła, nie może rozwinąć skrzydeł, pan Cupiał w porównaniu do pana Wojciechowskiego nie ma zamiaru już wydawać kasy, i nie zdziwie się jeśli pan Valcx od nas wkrótce odejdzie, bo ja na jego miejscu już bym to dawno zrobił, w innych bogatszych klubach będzie mógł rozwinąć skrzydła i pokazać pełnie swoich możliwości a tutaj pewnie ciągle słyszy, nie za drogi , nie mamy tyle pieniędzy, nie będziemy mu płacić tyle pensji .
Odpowiedz cytując