|
Kowalczyk to bardzo solidny obrońca, widzieliśmy jego gre w reprezentacji że aż mi się uszy trzęsły, widze że schodzimy w coraz gorszych zawodników.
I powiem jedną rzecz: nasz dyrektor sportowy Valcx się marnuje w takim klubie jak Wisła, nie może rozwinąć skrzydeł, pan Cupiał w porównaniu do pana Wojciechowskiego nie ma zamiaru już wydawać kasy, i nie zdziwie się jeśli pan Valcx od nas wkrótce odejdzie, bo ja na jego miejscu już bym to dawno zrobił, w innych bogatszych klubach będzie mógł rozwinąć skrzydła i pokazać pełnie swoich możliwości a tutaj pewnie ciągle słyszy, nie za drogi , nie mamy tyle pieniędzy, nie będziemy mu płacić tyle pensji .
|