Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46703
Stary 08.06.2011, 09:02
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Witam. Nazwy drużyn z dużej liter.
Gancarczyk ok,ale jako kto miałby do nas trafić,w jakiej roli go widzisz?
Biorąc pod uwagę to w jakiej jest formie to nadawałby się idealnie do ściągania siatek chłopakom po treningu.
Odpowiedz cytując