glazik napisał(a):

Czy to nadal jest forum ?
|
tak to dalej jest forum gdzie można dyskutować tylko, żeby dyskusja miała sens musi być uporządkowana i dlatego istnieje coś takiego jak
Regulamin i
Zasady pisania radzę tam czasem zaglądać a potem zabierać głos