Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46701
Stary 08.06.2011, 08:54
glazik napisał(a):Wyświetl post
Czy to nadal jest forum?
tak to dalej jest forum gdzie można dyskutować tylko, żeby dyskusja miała sens musi być uporządkowana i dlatego istnieje coś takiego jak Regulamin i Zasady pisania radzę tam czasem zaglądać a potem zabierać głos
Odpowiedz cytując