Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46698
Stary 08.06.2011, 08:19
akurat oglądałem wszystkie mecze Jagi i Pejovic to najlepszy obronca tej druzyny , szczegolnie wobec cieniowania Norrambueny. Jest szybki, gra ofensywnie i zawsze z pelnym zaangażowaniem. fajny grajek, do Wisły by się przydał

Odpowiedz cytując