|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
flamengista napisał(a): 
W tym roku "rewelacje" transferowe biją wszystkie rekordy. Historia z Chavezem przypomina latynoską telenowelę. Wcześniej był Nistelrooy, teraz upadł temat Wasilewskiego. Generalnie jest ciężko czytać te wszystkie bzdury.
Dlatego uprzedzam: moja cierpliwość dla wypisujących pierdoły w tym wątku się skończyła. Pierwszy ban za "info z pewnego źródła"* został już przyznany. Pewnie będą następne. Za recydywę - powtórny ban do końca okienka transferowego.
Dzień dziecka skończył się parę dni temu.
* Czyli: sensacyjny news bez podania źródła.
|
Czy to nadal jest forum  ?
|
|