Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46691
Stary 08.06.2011, 07:32
flamengista napisał(a):Wyświetl post
W tym roku "rewelacje" transferowe biją wszystkie rekordy. Historia z Chavezem przypomina latynoską telenowelę. Wcześniej był Nistelrooy, teraz upadł temat Wasilewskiego. Generalnie jest ciężko czytać te wszystkie bzdury.

Dlatego uprzedzam: moja cierpliwość dla wypisujących pierdoły w tym wątku się skończyła. Pierwszy ban za "info z pewnego źródła"* został już przyznany. Pewnie będą następne. Za recydywę - powtórny ban do końca okienka transferowego.

Dzień dziecka skończył się parę dni temu.

* Czyli: sensacyjny news bez podania źródła.
Czy to nadal jest forum?
Odpowiedz cytując