Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46686
Stary 07.06.2011, 22:56
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Czyli że lepiej wziąć kogoś kto jest młodszy, nie zważając na to, że jest słabszy?
trzeba wziąć pod uwagę, że 33 latek z sezonu na sezon może być coraz słabszy i wolniejszy.
a w perspektywie pucharów i szybkich skrzydłowych przeciwników, to może być decydujący argument.

Pejovic póki co gorszy nie będzie, a lepszy może być.
to tak w nawiązaniu do tego wątku, bo dla mnie tak czy tak lepszy czarnogórzec.
Odpowiedz cytując