Incognito2192 napisał(a):

|
Czyli że lepiej wziąć kogoś kto jest młodszy, nie zważając na to, że jest słabszy?
|
trzeba wziąć pod uwagę, że 33 latek z sezonu na sezon może być coraz słabszy i wolniejszy.
a w perspektywie pucharów i szybkich skrzydłowych przeciwników, to może być decydujący argument.
Pejovic póki co gorszy nie będzie, a lepszy może być.
to tak w nawiązaniu do tego wątku, bo dla mnie tak czy tak lepszy czarnogórzec.