cinekw napisał(a):

Miałem pisać, że wolałbym Nolla, bo wyśmienicie grał wiosną i chyba jest lepszy od tego Pejovicia, które nie wiem jak oceniać bo nie zwracałem na niego szczególnej uwagi ale miał dobre i złe momenty. Jednak nie interesowałem się też zbytnio wcześniej Nollem i dopiero dziś popatrzyłem, że on ma już prawie 33 LATA Sądziłem że ma koło 27 .. Także, pomijając fakt, że to pewnie plotka, nie wiem jaki sens jest kupować takiego gościa starego..
|
Czyli że lepiej wziąć kogoś kto jest młodszy, nie zważając na to, że jest słabszy?