Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46684
Stary 07.06.2011, 22:22
AYALA napisał(a):Wyświetl post
z dwójki lewych obrońców Noll-Pejovic już chyba lepiej wybrac Czarnogórca.Tylko że On ma kontrakt jeszcze 4 lata ważny i pewnie będzie trzeba za niego płacic......
Miałem pisać, że wolałbym Nolla, bo wyśmienicie grał wiosną i chyba jest lepszy od tego Pejovicia, które nie wiem jak oceniać bo nie zwracałem na niego szczególnej uwagi ale miał dobre i złe momenty. Jednak nie interesowałem się też zbytnio wcześniej Nollem i dopiero dziś popatrzyłem, że on ma już prawie 33 LATA Sądziłem że ma koło 27 .. Także, pomijając fakt, że to pewnie plotka, nie wiem jaki sens jest kupować takiego gościa starego..
Odpowiedz cytując