fialo napisał(a):

|
Miłoby było, gdyby ktoś z Jagi jak tu jest wypowiedział się w sprawie Pejovicia, bo osobiście widziałem parę meczów Jagi, ale jakoś nie zapamiętałem jego gry jakoś szczególnie.
|
To sobie obejrzyj jakiś mecz i zobaczysz że to co napisałem w poprzednim poście na temat tego zawodnika to prawda. A to że w Canale + nie był doceniany nam tylko pomaga. Ja w głowie naziwsko tego goscia zanotowałem już po pierwszym meczu.
Nie znamy jego sytuacji w Jadze także narazie proponuje się wstrzymać ile kosztuje itp. Byc moze ma wpisaną kwotę odstępnego i wtedy będzie po sprawie.