Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46682
Stary 07.06.2011, 22:17
z dwójki lewych obrońców Noll-Pejovic już chyba lepiej wybrac Czarnogórca.Tylko że On ma kontrakt jeszcze 4 lata ważny i pewnie będzie trzeba za niego płacic......
Odpowiedz cytując