JarekTSW napisał(a):

|
Nie wiem czy będą. Byłem optymistycznie nastawiony, a teraz zaczynam mieć wątpliwości. Basalaj chyba 10 razy mowil, że transfery będą do 10 - 11 czerwca. Stan to samo. 2 Lata temu taka sytuację wyjaśniłbym amatorskim dyrektorem sportowym. Do dziś pamiętam jak bednarz sobie piłke kopał z wiślakami na obozie w Austrii zamiast transfery dopinać. I Skończyło sie to grą Łobodzińskim na prawej obronie. Ale teraz mamy fachowca jako dyr sportowego. Człowieka dzięki któremu PSV gralo w 1/2 LM. I Po oorstu mając jako jego dyr sportowego nie widząc transferów już praktycznie 8 czerwca obawiam się, że po prostu nie ma pieniędzy.
|
za to temu fachowcowi płacą ...spokojnie mądry jest ten kto umiejętnie wydaje pieniądze.
P.S nawet jak wydasz miliony to nie masz gwarancji że ugrasz