Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46676
Stary 07.06.2011, 21:47
Zatrudnienie Baszcza byłoby krokiem wstecz... Na lige to jeszcze, jeszcze, ale na puchary to już masakra. Mogłoby się to skończyć jak z Jopem, a w najepszym wypadku Żurawiem. Niedowowiarkom polecam bramki stracone z Barcą...
Odpowiedz cytując