Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46674
Stary 07.06.2011, 21:35
Ja proponuje wszystkim narzekacza postawic sie w roli kibica np.Gornika Zabrze i niech sobie 10 ostatnich lat tego Gornika przeinacza ze tak grala nasza Wiselka - nastepnie informacja oficjalna ... Cwielag przechodzi do nas ...( polowa forum szczytowala by chyba-cieszmy sie z tego co mamy i czekajmy spokojnie na to co bedzie .... ludzie ogarnijcie sie bo tak nieprzystoi na kazdym kroku plakac o wszystko - a juz za plakanie przed 12 czerwca to powinny byc bany

ps) lacznie z modkiem jednym - ale nie bede polemizowal z nim bo mam tu date zalogowania 2011....(
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 07.06.2011 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując