Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46673
Stary 07.06.2011, 21:34
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
Teraz to powinny być podpisywanie umów, a nie kolejne plotki. Kasy na transfery raczej nie ma, bo ze Stanem i z kasą 7 czerwca napewno byśmy mieli już przynajmniej 90% wzmocnień....

Szkoda tylko po Co my tak o tego Mistrza walczyliśmy jak przystapimy do walki o LM ze skrzydlowym w obronie. Taka powtórka z Levadii się szykuje tylko tam pomocnik grał na prawej obronie , a teraz na lewej. Tak dla odmiany
kolego a co ty myślisz że wujka szejka mamy i jak wyda kilka milionów z konta to nawet nie zauwarzy..to nie jest allegro i opcja kup teraz!!! wielu zawodników jest teraz na kadrze a reszta na urlopach...a transfery będą tylko wypij sobie melise na uspokojenie i panike

Odpowiedz cytując