JarekTSW napisał(a):

Teraz to powinny być podpisywanie umów, a nie kolejne plotki. Kasy na transfery raczej nie ma, bo ze Stanem i z kasą 7 czerwca napewno byśmy mieli już przynajmniej 90% wzmocnień....
Szkoda tylko po Co my tak o tego Mistrza walczyliśmy jak przystapimy do walki o LM ze skrzydlowym w obronie. Taka powtórka z Levadii się szykuje tylko tam pomocnik grał na prawej obronie , a teraz na lewej. Tak dla odmiany
|
kolego a co ty myślisz że wujka szejka mamy i jak wyda kilka milionów z konta to nawet nie zauwarzy..to nie jest allegro i opcja kup teraz!!! wielu zawodników jest teraz na kadrze a reszta na urlopach...a transfery będą tylko wypij sobie melise na uspokojenie i panike