|
Mnie tu tylko jedno poraża tylko nie wiem czy to głupota czy może jeszcze coś innego. Dla niektórych 32 letni zawodnik [ Iliev ] to stary dziadek i po co w Wiśle tworzyć dom spokojnej starości. Jednak Ci sami mają pretensje, że Baszczyński nie przyszedł chodź mógł mimo, że ma 35 lat na karku i jeśli z Wisłą miał coś osiągnąć to już to zrobił. Kto wie może to Baszczyński taką famę o rzekomym zainteresowaniu ze strony Stana puścił, aby lepiej przyjęte zostało jego granie w Polonii Warszawa.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|