Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46669
Stary 07.06.2011, 21:13
Teraz to powinny być podpisywanie umów, a nie kolejne plotki. Kasy na transfery raczej nie ma, bo ze Stanem i z kasą 7 czerwca napewno byśmy mieli już przynajmniej 90% wzmocnień....

Szkoda tylko po Co my tak o tego Mistrza walczyliśmy jak przystapimy do walki o LM ze skrzydlowym w obronie. Taka powtórka z Levadii się szykuje tylko tam pomocnik grał na prawej obronie , a teraz na lewej. Tak dla odmiany
Odpowiedz cytując