Sopranos napisał(a):

|
Przeczytaj jeszcze raz uważnie. Zasugerowałeś, że Valckx i Maaskant potrzebowali Baszczyńskiego, ja poprosiłem o źródło Twojej wiedzy w tym zakresie. Ja skłaniam się ku temu, co napisał Sędzia. Baszczu chciał wrócić do Polski i świadczy o tym fakt podpisania kontraktu z Polonią Warszawa. Zapewne więc bardziej zależało Baszczowi na powrocie do Wisły niż Valckxowi czy Maaskantowi na jego zatrudnieniu.
|
Czy w Lidze + Extra sam Baszczu nie mówił, że to była luźna rozmowa z Stanem i nie powinno się z niej wyciągać daleko idących wniosków
