Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46667
Stary 07.06.2011, 21:03
westersyl napisał(a):Wyświetl post
[URL] (....)

Pewnie zaraz zacznie się stękanie bo goście z canalu + go nie chwalili. Niby grał tylko jedną rundę ale nie ma sensu się zastanawiać bo jak ktoś potrafi grać w piłkę to odnajdzie się wszędzie..
Generalnie byłoby to transfer podobny do Czarka Wilka - też nie było o nim za bardzo głośno zanim się nim nie zainteresowała Wisła, i okazał się strzałem w "10".
Jeśli pozytywnie ocenili go Stan i Maskaant, a Jaga nie zaśpiewa kwoty z sufitu, to ja jestem jak najbardziej za.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując