westersyl napisał(a):

[URL] (....)
Pewnie zaraz zacznie się stękanie bo goście z canalu + go nie chwalili. Niby grał tylko jedną rundę ale nie ma sensu się zastanawiać bo jak ktoś potrafi grać w piłkę to odnajdzie się wszędzie..
|
Generalnie byłoby to transfer podobny do Czarka Wilka - też nie było o nim za bardzo głośno zanim się nim nie zainteresowała Wisła, i okazał się strzałem w "10".
Jeśli pozytywnie ocenili go Stan i Maskaant, a Jaga nie zaśpiewa kwoty z sufitu, to ja jestem jak najbardziej za.