Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46663
Stary 07.06.2011, 19:35
Szkoda w ogole czytac tych informacji z onetow, interii, futbolnewsow bo to sie robi chore - najpierw Chavez w Wisle, dzisiaj Chavez jednak nie zagra w Wisle - szargaja nam tylko niepotrzebnie nerwy. Jak transfer bedzie zaklepany to poinformuje o tym oficjalka. Niedługo napisza, ze w Wisly jednak nie wzmocni zaden pilkarz.
Odpowiedz cytując