|
Ja pierdziele, Panowie!!! Jak dzieci w szkole!! Okienko się jeszcze się nie rozpoczęło, jedni płaczą nad jego beznadziejnością, drudzy liczą na jakieś cuda typu RvN. A te przepychanki słowne to radzę przenieść do oddzielnego tematu (który sobie załóżcie). Może wyjdzie z tego niezła tragi-komedia.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|