Stare, ale jare:
http://www.jezykelit.pl/?p=6356
"Dzisiaj graliśmy tak trochę jak Real Madryt. Teraz modne jest tak grać." - Maciej Skorża
http://www.jezykelit.pl/wp-content/u...anie-2-500.png
W przyszłym sezonie Skorży i Legii życzę grania jak Barcelona.