Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14011
Stary 07.06.2011, 19:23
Stare, ale jare:

http://www.jezykelit.pl/?p=6356

"Dzisiaj graliśmy tak trochę jak Real Madryt. Teraz modne jest tak grać." - Maciej Skorża

http://www.jezykelit.pl/wp-content/u...anie-2-500.png

W przyszłym sezonie Skorży i Legii życzę grania jak Barcelona.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując