wolfy napisał(a):

Miałem rację, że z roz.......oną obroną mistrzostwo będzie cudem. Gdyby nie frajerstwo pozostałych faworytów nie byłoby nawet pucharów.
Miałem rację, że jeden napastnik to proszenie się o kłopoty. Jak Genkov złapał kontuzję to pamiętamy jak było, prawda?
Nadal mamy roz.......oną obronę, co więcej nie wiadomo nawet czy zostanie nasz jedyny prawy obrońca (słaby) i najlepszy stoper (przeciętniak). Nadal mamy jednego jedynego napastnika.
|
No i ja nie mam zamiaru zaprzeczać faktom. Mamy słabą, wciąż wymagającą 2-3 wzmocnień, obronę i 1 napastnika, ale mimo wszystko zdobyliśmy mistrzostwo. Mnie osobiście nie interesuje słabość konkurencji, wygraliśmy tą ligę z 7 punktami przewagi, a teraz każdy wie, że z taką kadrą w eliminacjach LM nie mamy czego szukać. Nie wiem po co w ogóle wywlekać te rzeczy, skoro moje słowa nie były kierowane do Ciebie.
wolfy napisał(a):

|
Ale jak widać jesteś - jak zwykle - odporny na fakty. Do tego próbujesz mnie mieszać do swoich mętnych wywodów.
|
Dostrzegam po prostu analogię pomiędzy postami Twoimi i Markusa kilka miesięcy temu, w trakcie zimowego okna transferowego. Teraz, czytając dość pobieżnie Twoje posty, mam wrażenie, że Twoje poglądy nieco ewoluowały, natomiast Markus dalej zachowuje się jak baba w tramwaju. To nie była z mojej strony żadna ironia.
wolfy napisał(a):

|
Ty uważasz że Baszczyńskiego nie potrzebujemy, trener i DS uważają inaczej.
|
W takim razie wskaż mi proszę jakieś źródło, w którym Valckx i Maaskant (lub choćby jeden z nich) twierdzą, że potrzebujemy Baszczyńskiego. Sam zawodnik twierdził, że faktycznie, rozmawiał luźno z Valckxem, ale nigdzie nie twierdził, że doszło do konkretnych negocjacji kontraktowych, dogadali się i transfer zablokowała RN. Sądzę, że sam fakt zainteresowania się Baszczem był spowodowany chęcią przywrócenia równowagi pomiędzy Polakami i obcokrajowcami w Wiśle. O takim zamiarze Maaskant czy Valckx mówili w wywiadach otwarcie.
wolfy napisał(a):

|
Szczerze mówiąc średnio obchodzi mnie zdanie kolesia, dla którego Pazdan to jest wzmocnienie i dobra inwestycja.
|
Wzmocnienie - szerokiej kadry zespołu, dobra inwestycja - biorąc pod uwagę jego uniwersalność i ówczesny wiek. Jak już coś piszesz, to do końca, a nie interpretuj po swojemu.
wolfy napisał(a):

|
Skoro Vaalcx był zainteresowany Baszczyńskim, to pewnie nie miał na oku nikogo lepszego. Z prozaicznej przyczyny - BRAK PIENIĘDZY, brak chętnych. Gdyby było inaczej, to po co by się nim interesował?[/B]
|
Jak więc wytłumaczysz obserwację innego zawodnika na tą pozycję, Wasilewskiego, za którego trzeba zapłacić? Gdyby jedynym decydującym czynnikiem był brak pieniędzy na transfery, to z wolnym Baszczyńskim kontrakt zostałby właśnie podpisany. Zobaczymy czy Wisła za zawodnika na prawą obronę zapłaci, ale coś czuję, że znów się mylisz.