Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46657
Stary 07.06.2011, 19:13
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
To jest źle postawione pytanie - ile pieniędzy dołożył do interesu. Jednak sam wolałbym by Wisła rozwijała się bardziej niezależnie, to w chwili obecnej z transferami może być problem, bo jednak to Cupiał z własnej kieszeni będzie finansował to okienko transferowe. A transfery mogą być zablokowane przez Radę Miasta Krakowa, która chce by Wisła Kraków SSA sama wyremontowała trybunę zachodnią.
na samej sprzedaży można raczej tylko zarobić, więc teoretycznie o taką kwotę można spytać.
co innego jak się ma bilans zysków/strat Bogusia, tu rzeczywiście pewnie więcej dołożył.

Wisła chce kwotę za remont zrzucić na sponsora, nie sądze by chciała się z własniej kieszeni dokładać do stadionu miejskiego.
Odpowiedz cytując