bonawentura napisał(a):

|
To jest źle postawione pytanie - ile pieniędzy dołożył do interesu. Jednak sam wolałbym by Wisła rozwijała się bardziej niezależnie, to w chwili obecnej z transferami może być problem, bo jednak to Cupiał z własnej kieszeni będzie finansował to okienko transferowe. A transfery mogą być zablokowane przez Radę Miasta Krakowa, która chce by Wisła Kraków SSA sama wyremontowała trybunę zachodnią.
|
na samej sprzedaży można raczej tylko zarobić, więc teoretycznie o taką kwotę można spytać.
co innego jak się ma bilans zysków/strat Bogusia, tu rzeczywiście pewnie więcej dołożył.
Wisła chce kwotę za remont zrzucić na sponsora, nie sądze by chciała się z własniej kieszeni dokładać do stadionu miejskiego.