Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46656
Stary 07.06.2011, 19:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście. Podobnie jak Wojciechowski. Co nie oznacza, że wszystkie jego pomysły należy przyjmować na klęczkach. Co by dobrego o naszym właścicielu nie napisać, nie raz i nie dwa robił w klubie taki burdel, że szkoda to nawet wspominać. Bywało, że w jednym sezonie prowadziło nas trzech (czterech?) trenerów.
oczywiście ale My nigdy wszystkiego nie wiemy ja pamiętam jak Baszczyński sie zachowywał jak jakieś nowe standardy chciał wprowadzić Petrescu a po drugie sam Baszczu w Canalu mówił jakieś 2 tygodnie temu że wstepne rozmowy sa ale decyzja zapadnie zapewne w Myslenicach , to jest formalnie klub Cupiała i ma prawo nie chcieć nawet dobrego i bardzo potrzebnego zawodnika a inni maja za to płacone aby znaleźć alternatywę

PS co nie znaczy że nie widze jakie mamy braki w składzie a szczególnie obronie i jak mało czasu
alejasienieznam
Odpowiedz cytując