wolfy napisał(a):

|
Oczywiście. Podobnie jak Wojciechowski. Co nie oznacza, że wszystkie jego pomysły należy przyjmować na klęczkach. Co by dobrego o naszym właścicielu nie napisać, nie raz i nie dwa robił w klubie taki burdel, że szkoda to nawet wspominać. Bywało, że w jednym sezonie prowadziło nas trzech (czterech?) trenerów.
|
oczywiście ale My nigdy wszystkiego nie wiemy ja pamiętam jak Baszczyński sie zachowywał jak jakieś nowe standardy chciał wprowadzić Petrescu

a po drugie sam Baszczu w Canalu mówił jakieś 2 tygodnie temu że wstepne rozmowy sa ale decyzja zapadnie zapewne w Myslenicach , to jest formalnie klub Cupiała i ma prawo nie chcieć nawet dobrego i bardzo potrzebnego zawodnika a inni maja za to płacone aby znaleźć alternatywę
PS co nie znaczy że nie widze jakie mamy braki w składzie a szczególnie obronie i jak mało czasu