Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46654
Stary 07.06.2011, 19:07
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
ale i tak najważniejsze jest co myśli Cupiał bo jest włascicielem
Oczywiście. Podobnie jak Wojciechowski. Co nie oznacza, że wszystkie jego pomysły należy przyjmować na klęczkach. Co by dobrego o naszym właścicielu nie napisać, nie raz i nie dwa robił w klubie taki burdel, że szkoda to nawet wspominać. Bywało, że w jednym sezonie prowadziło nas trzech (czterech?) trenerów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując