wolfy napisał(a):

Ty uważasz że Baszczyńskiego nie potrzebujemy, trener i DS uważają inaczej. Szczerze mówiąc średnio obchodzi mnie zdanie kolesia, dla którego Pazdan to jest wzmocnienie i dobra inwestycja..
|
ale i tak najważniejsze jest co myśli Cupiał

bo jest włascicielem