|
Może nie będzie wam pasowała ta bajka, ale ja spróbował bym jebnąć an cała koszulkę taka Gwiazdę, niewiem czy dałoby sie to jakoś poustawiać ale zdecydowanie wole gwiazdę niż jakieś wzory zwykłe adidasów. Ewentualnie gwiazda na pierś SA na ramię i gra.
|