Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1533
Stary 07.06.2011, 18:58
Może nie będzie wam pasowała ta bajka, ale ja spróbował bym jebnąć an cała koszulkę taka Gwiazdę, niewiem czy dałoby sie to jakoś poustawiać ale zdecydowanie wole gwiazdę niż jakieś wzory zwykłe adidasów. Ewentualnie gwiazda na pierś SA na ramię i gra.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując