Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2693
Stary 07.06.2011, 18:54
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jez i Sikorski w Disco za 4 mln zł. Gołębiewski wypożyczony do Górnika.
http://www.90minut.pl/news/159/news1...o-Gornika.html
Wczesniejsze hitowe transfery nic nie dały Polonni - nie wierze, by dały cos teraz.
Odpowiedz cytując