Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46651
Stary 07.06.2011, 18:51
licoo napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś może policzyć ile mniej więcej przez 11 lat Cupiał zarobił na sprzedaży zawodników?
To jest źle postawione pytanie - ile pieniędzy dołożył do interesu. Jednak sam wolałbym by Wisła rozwijała się bardziej niezależnie, to w chwili obecnej z transferami może być problem, bo jednak to Cupiał z własnej kieszeni będzie finansował to okienko transferowe. A transfery mogą być zablokowane przez Radę Miasta Krakowa, która chce by Wisła Kraków SSA sama wyremontowała trybunę zachodnią.
Odpowiedz cytując