licoo napisał(a):

|
Czy ktoś może policzyć ile mniej więcej przez 11 lat Cupiał zarobił na sprzedaży zawodników?
|
To jest źle postawione pytanie - ile pieniędzy dołożył do interesu. Jednak sam wolałbym by Wisła rozwijała się bardziej niezależnie, to w chwili obecnej z transferami może być problem, bo jednak to Cupiał z własnej kieszeni będzie finansował to okienko transferowe. A transfery mogą być zablokowane przez Radę Miasta Krakowa, która chce by Wisła Kraków SSA sama wyremontowała trybunę zachodnią.