|
Bardzo jestem ciekawy jak wypalą transfery Polonii. Najważniejszy jest Jeż - jeśli podtrzyma formę z Zabrza, Polonia ma szansę na MP. Mimo świetnej jak na polską ligę kadrę w Polonii brakowało kreatywnych pomocników - poza Mierzejewskim. Teraz dochodzi Jeż, co daje im więcej opcji w ataku, szczególnie pozycyjnym.
A w ataku kłopot bogactwa: Sobiech, Smolarek, Sikorski. Wszyscy na S.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|