Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2692
Stary 07.06.2011, 18:45
Bardzo jestem ciekawy jak wypalą transfery Polonii. Najważniejszy jest Jeż - jeśli podtrzyma formę z Zabrza, Polonia ma szansę na MP. Mimo świetnej jak na polską ligę kadrę w Polonii brakowało kreatywnych pomocników - poza Mierzejewskim. Teraz dochodzi Jeż, co daje im więcej opcji w ataku, szczególnie pozycyjnym.

A w ataku kłopot bogactwa: Sobiech, Smolarek, Sikorski. Wszyscy na S.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując