|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
skeba napisał(a): 
Napastnikow mamy hmm, jednego. Gdy nie grał Genkov przegrywalismy 2 mecze z rzedu.
Lewego obronce - tez mamy jednego.
Nie zmienia faktu, ze powinnismy miec 2 nominalnych lewych obroncow i 2 nominalnych napastnikow. Przynajmniej
|
Kogo? Paljica niby?
|
|