Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46636
Stary 07.06.2011, 17:31
skeba napisał(a):Wyświetl post
Napastnikow mamy hmm, jednego. Gdy nie grał Genkov przegrywalismy 2 mecze z rzedu.
Lewego obronce - tez mamy jednego.
Nie zmienia faktu, ze powinnismy miec 2 nominalnych lewych obroncow i 2 nominalnych napastnikow. Przynajmniej
Kogo? Paljica niby?
Odpowiedz cytując