Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#771
Stary 07.06.2011, 17:18
Wysoko postawiona poprzeczka na post roku :

wiknik1 napisał(a):
Czytam to i powiem wam tak .Nie bedę płakał po Wasileskim Baszcznskim i po serbie nie tędy droga .Ale jest inny problem /sprzedajemy piłkarzy za około 8 mil e a, nastepnie iwestujemy z tej sumy 3 mil /i co sie dzieje derektor s dowiaduje ze wisła ma problemy finansowe .WISŁA MA DZIWNA STRUKTÓRE FINANSOWĄ takie alibi WIEC NIE PRZESADZAJDZIE Z TA MIŁOSCIA CUPIAŁA DO WISŁY to jest tak na prawde pozyczanie pieniedzy a nie zadne iwestowanie.CO bedzie czas pokarze .W Wisle jest zasada CHCESZ KUPIC TO NAJPIEJ SPRZEDAJ JAK ZAROBIMY I COS ZOSTANIE TO MOZE SIE TOS KUPI . STAN W WISLE POZNA NOWE SŁOWO WYKOPINUJ COS ZADARMO
Mam nadzieję, że user wiknik1 objawi nam wszystkim i Stanowi także, co znaczy słowo WYKOPINUJ. Czekamy!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując