Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2586
Stary 07.06.2011, 17:05
Cytat:
Czytam to i powiem wam tak .Nie bedę płakał po Wasileskim Baszcznskim i po serbie nie tędy droga .Ale jest inny problem /sprzedajemy piłkarzy za około 8 mil e a, nastepnie iwestujemy z tej sumy 3 mil /i co sie dzieje derektor s dowiaduje ze wisła ma problemy finansowe .WISŁA MA DZIWNA STRUKTÓRE FINANSOWĄ takie alibi WIEC NIE PRZESADZAJDZIE Z TA MIŁOSCIA CUPIAŁA DO WISŁY to jest tak na prawde pozyczanie pieniedzy a nie zadne iwestowanie.CO bedzie czas pokarze .W Wisle jest zasada CHCESZ KUPIC TO NAJPIEJ SPRZEDAJ JAK ZAROBIMY I COS ZOSTANIE TO MOZE SIE TOS KUPI . STAN W WISLE POZNA NOWE SŁOWO WYKOPINUJ COS ZADARMO
Ja bym na Twoim miejscu poznał słownik ortograficzny i zasady kiedy używamy caps locka lub shifta

Cytat:
POZNA NOWE SŁOWO: WYKOPINUJ
Nie tylko on, cały kraj je musi poznać
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując