Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2757
Stary 07.06.2011, 16:26
ja się jeszcze nigdzie nie logowalem bo sie nie opyla bo i tak trzeba od 30czerwca wprowadzac jakies poprawki jak odbierzesz świadectwo dojrzalosci...i mozliwe ze do tego czasu te kierunki beda dostepne wiec ja czekam cierpliwie do 30 i wtedy bede sie logowal;p
Odpowiedz cytując