ja się jeszcze nigdzie nie logowalem bo sie nie opyla bo i tak trzeba od 30czerwca wprowadzac jakies poprawki jak odbierzesz świadectwo dojrzalosci...i mozliwe ze do tego czasu te kierunki beda dostepne

wiec ja czekam cierpliwie do 30 i wtedy bede sie logowal;p