Markus napisał(a):

A gdzie piszę, że ów czarny scenariusz na pewno się ziści ze wszelkimi możliwymi szczegółami jako pewnik?
Jedni uważają, że umocnienie się Reszczyńskiego i wetowanie transferów przez RN nic nie znaczy. Ja uważam, że to zły sygnał na przyszłość, który jak wszystko ma i będzie jeszcze miał swoje konsekwencje.
|
Markus napisze Ci wprost bo inaczej chyba nie rozumiesz, chuja wiesz tak samo jak kazdy z nas a pisanie i opieranie sie na poszlakach nie jest niczym innym tylko jatrzeniem i wyglada tak jakbys pragnal zeby wszystko w Wisle .......nelo abys po tapnieciu mogl napisac "A nie mowilem".
Jesli beda transfery do Wisly licze na Twoja rzetelna i wyczerpujaca ocene pracy Reszczynskiego.