Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46610
Stary 07.06.2011, 16:13
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
no to taka zagadka
jakich piłkarzy Wisła kupiła za 1 milion euro i jakie z tymi piłkarzami osiągnęła sukcesy międzynarodowe i krajowe?
Liczba mnoga jest tutaj chyba nieodpowiednia bo z tego co mi wiadomo to kupiła za takie pieniądze tylko Żurawskiego. Ale to nieważne. Ty naprawde nie załapałeś sensu mojego postu czy tylko udajesz?

szprotson napisał(a):Wyświetl post
dzięki, tego o Baszczu nie widzialem nie czytałem,.

a czy sytuacja w ktorej MB byl dogadany i RN zablokowała jego transfer, to nie jest wlasnie sytuacja w ktorej dyr. sportowy nie moze normalnie pracować?
Dyrektor Sportowy ma prawo nie wiedziec o pewnych niuansach, dlatego nie ma co dziwić się takich a nie innych sytuacji. Znaczy jakby sobie Valckx zażyczył Cabaja to też byś mu przyklasnął bo "przecież trzeba mu dać swobode"? Widać Cupiał nie życzył sobie Baszcza z powrotem w drużynie (nieraz pisano na forum o chęci pozbycia się wszystkich winnych za Valerenge i Tbillisi). Nie po to nie pozwolił (nie zyczył sobie) przedłużenia kontraktu z nim, żeby go teraz przyjmować z otwartymi rękoma.

@Markus - Będe miał wieczorem chwile czasu to pokaże ci pare kwiatków z czasów gdy sezon lub przerwa zimowa była w pełni.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując