Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46601
Stary 07.06.2011, 15:35
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ docierają do mnie informacje wskazujące na możliwość realizacji właśnie takiego scenariusza i jak wiadomo, nie tylko do mnie. Nie sposób też zapominać o tradycyjnym zachowaniu się Cupiała i jego polityce po każdym zdobyciu tytułu mistrzowskiego. Nigdy nie było ono impulsem do dalszych inwestycji i poprawy sytuacji całego klubu, wręcz przeciwnie.

Też chciałbym wierzyć i łudzić się, że tym razem będzie inaczej. Ale póki co nic na to nie wskazuje.

Wszyscy czekamy. Oby nie na darmo.
Powiedz mi, czy nie jest Tobie zwyczajnie głupio po tym co wygadywałeś w okienku zimowym? O tym wieszczeniu końca Wisły? Czy nawet takie wygłupienie sie nie jest w stanie spowodować, że przestaniesz krytykować politykę transferową do momentu jak będzie okienko zbliżało się ku końcowi?
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 07.06.2011 o godz. 15:41.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując