Markus napisał(a):

Ponieważ docierają do mnie informacje wskazujące na możliwość realizacji właśnie takiego scenariusza i jak wiadomo, nie tylko do mnie. Nie sposób też zapominać o tradycyjnym zachowaniu się Cupiała i jego polityce po każdym zdobyciu tytułu mistrzowskiego. Nigdy nie było ono impulsem do dalszych inwestycji i poprawy sytuacji całego klubu, wręcz przeciwnie.
Też chciałbym wierzyć i łudzić się, że tym razem będzie inaczej. Ale póki co nic na to nie wskazuje.
Wszyscy czekamy. Oby nie na darmo.
|
Powiedz mi, czy nie jest Tobie zwyczajnie głupio po tym co wygadywałeś w okienku zimowym? O tym wieszczeniu końca Wisły? Czy nawet takie wygłupienie sie nie jest w stanie spowodować, że przestaniesz krytykować politykę transferową do momentu jak będzie okienko zbliżało się ku końcowi?