Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
46597
07.06.2011, 15:28
A wystarczyło by w kwietniu zapytać Wasyla ile byś chciał 500 tyś e tyle nie mamy nara miłego dnia i po temacie niem smrodu w czerwcu
tupet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tupet
Znajdź inne posty napisane przez tupet