Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46596
Stary 07.06.2011, 15:27
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
taaa jasne
szczególnie że tyle średnio kasy wydajemy na sezon
jakbyśmy kupowali co okienko jednego piłkarza za 1 mln euro to zdobywalibyśmy mistrzostwo Polski z ilością 80 punktów na sezon i gralibyśmy co rok co najmniej w grupie Ligii Europejskiej
Oczywiście.
1.5 mln euro to minimum 82 pkt i 7 pkt w fazie grupowej LE.
2.5 mln euro to minimum 84 pkt i ponad 70 strzelonych bramek w lidze oraz co namniej 1/8 finału LE.
4 mln euro to minimum faza grupowa LM
7 mln euro to co namniej ćwierćfinał LM.

Skąd się tacy ludzie biorą?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując